Premjerė pasveikino Katarą nacionalinės dienos proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės ir Lietuvos žmonių nuoširdžiai pasveikino Katarą nacionalinės dienos proga.
„Naudodamasi šia galimybe noriu pasidalyti savo giliu įsitikinimu, kad draugiški Lietuvos ir Kataro santykiai ir bendradarbiavimas ateityje tik stiprės ir bus vis naudingesnis mūsų šalims ir žmonėms. Šia ypatinga proga nuoširdžiai linkiu Kataro vyriausybei ir visiems Kataro žmonėms vienybės, klestėjimo ir gerovės“, – sakoma premjerės sveikinime.
Atnaujinimo data: 2021-12-17
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
