Premjerė pasveikino kompozitorių Feliksą Romualdą Bajorą garbingo jubiliejaus proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai pasveikino kompozitorių, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatą Feliksą Romualdą Bajorą garbingo 90-ojo jubiliejaus proga.
„Nuoširdžiai Jus sveikinu garbingo 90-ojo jubiliejaus proga. Jūsų kurta muzika – tai tarsi gyvas Lietuvos kultūros simbolis, kuris įkvepia įvairių kartų atstovus ir muzikos gerbėjus.
Jūsų talentas ir atkaklus darbas praturtino mūsų šalies muzikos pasaulį ir paliko neišdildomą pėdsaką Lietuvos kultūros istorijoje.
Linkiu Jums sveikatos, kasdienybės skambesio ir artimųjų rūpesčio“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.
Atnaujinimo data: 2024-10-07
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
