Premjerė pasveikino Meno kūrėjų apdovanojimų laureatus
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė pasveikino pirmųjų Meno kūrėjų apdovanojimų laureatus.
„Kiekvienas iš Jūsų esate ir mokytojas, padedantis pastebėti reikšmingas detales, ir veidrodis, atspindintis realybės mimikas, ir statytojas, vedantis pasaulį į priekį. Savais unikaliais būdais, pasirinktomis raiškos priemonėmis Jūs užduodate reikšmingus klausimus, padedate kritiškai mąstyti, pažvelgti į mus supantį pasaulį kitokiu žvilgsniu ir primenate, kas yra svarbiausia. Džiaugiuosi Jūsų išskleistais talentais, gebėjimu įkvėpti bei pasiekimais, kurie neabejotinai prisideda ir prie mūsų valstybės stiprinimo. Linkiu ir toliau kasdien kurti atvirą, drąsią, nuolat augančią Lietuvą!“, – sakoma premjerės sveikinime.
Atnaujinimo data: 2021-12-16
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
