BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė pasveikino Metų mokytojus: gebėjimas atrakinti kiekvieno vaiko unikalų pasaulį – ypatingas mokytojo bruožas

Data

2022 10 05

Įvertinimas
0
LRVK20221005-14.jpg

Trečiadienį premjerė Ingrida Šimonytė dalyvavo Metų mokytojų apdovanojimuose bei Meilės Lukšienės premijos ir Lituanistinio švietimo mokytojo (dėstytojo) premijos įteikime. Sveikindama laureatus ir renginio svečius, Ministrė Pirmininkė pažymėjo pedagogo profesijos svarbą vedant jaunus žmones mokymosi, pažinimo, kūrybos, atradimų ir drąsos pripažinti ir mokytis iš savo klaidų keliu.

„Perskaičiusi tai, kaip apibūdami šiemet apdovanojami mokytojai, pastebėjau bendrą natą, skambančią kiekvienoje istorijoje. Man atrodo, kad tai, kas vienija visus jus, yra gebėjimas atrasti santykį su kiekvienu vaiku, o kartu ir raktą į jo unikalų, atskirą pasaulį. Tai yra sėkmės pagrindas, kuris reikalauja daug laiko, pasišventimo ir jėgų.

Todėl norisi palinkėti Jums kantrybės, nors tai, ko gero, ir skambės kaip klišė – mokytojo profesija be didelės kantrybės neįsivaizduojama. Bet jos reikia tiek dorojantis su įprastais darbo aplinkos iššūkiais, tiek ir dirbant šiuo ypatingu laiku, kai mokytojo žodis kiekvienam vaikui yra labai svarbus, kad jis užaugtų asmenybe, kuri niekada neliks abejinga, pasaulyje matydama blogį, ir stengsis, kad jo būtų kuo mažiau.

Ačiū kiekvienam iš Jūsų už tai, ką kasdien darote“, – Tarptautinės mokytojų dienos proga vykusiame renginyje sakė premjerė I. Šimonytė.

Išsamiau apie renginį ir Metų mokytojo, Meilės Lukšienės premijos ir Lituanistinio švietimo mokytojo (dėstytojo) premijos laureatus – pranešime.