Premjerė pasveikino naująjį Austrijos kanclerį
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai pasveikino Karlą Nehammerį paskyrimo Austrijos Respublikos kancleriu proga.
„Labai vertinu Lietuvos ir Austrijos partnerystę bei draugiškus mūsų žmonių ryšius. Atsižvelgiant į sudėtingus iššūkius, su kuriais šiandien susiduria Europos Sąjunga, valstybių narių bendradarbiavimas tampa ypač svarbus. Mano vadovaujama Vyriausybė yra pasiryžusi glaudžiai bendradarbiauti su Jumis toliau stiprinant mūsų dvišalius santykius ir bendradarbiavimą Europos Sąjungoje, siekiant stipresnės bei saugesnės Europos ir mūsų kaimynystės, toliau ginant pamatines Europos Sąjungos vertybes“, – sakoma premjerės sveikinime.
Atnaujinimo data: 2021-12-16
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
