Premjerė pasveikino naująjį Bulgarijos premjerą
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės ir Lietuvos žmonių vardu pasveikino Kirilą Petkovą paskyrimo ministru pirmininku proga.
„Norėčiau Jus patikinti, kad Lietuvos Vyriausybė yra pasirengusi ir toliau dirbti su Jumis stiprinant dvišalius mūsų šalių ryšius ir sėkmingą partnerystę Europos Sąjungoje ir NATO. Esant sudėtingiems iššūkiams, su kuriais šiandien susiduria Europos Sąjunga ir NATO, glaudus valstybių narių bendradarbiavimas įgauna ypatingą reikšmę. Tikiuosi tęsti mūsų bendras pastangas saugios, klestinčios ir atviros Europos ir mūsų kaimynystės link“, – sakoma premjerės sveikinime.
Atnaujinimo data: 2021-12-16
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
