Premjerė pasveikino naująjį Čekijos premjerą
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės ir Lietuvos žmonių vardu pasveikino H. E. Petrą Fialą paskyrimo ministru pirmininku proga.
„Norėčiau Jus patikinti, kad Lietuvos Vyriausybė yra pasirengusi ir toliau dirbti su Jumis stiprinant dvišalius mūsų šalių ryšius, taip pat sėkmingą partnerystę Europos Sąjungoje ir NATO. Labai vertiname Čekijos indėlį į oro policijos misiją ir NATO sustiprintą priešakinių pajėgų buvimą Baltijos šalyse. Tai ypač svarbu didėjant saugumo įtampoms Europoje“, – sakoma premjerės sveikinime.
Atnaujinimo data: 2021-12-21
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
