BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė pasveikino naująjį Norvegijos Vyriausybės vadovą

Data

2021 10 14

Įvertinimas
0
Norvegija Lietuva shutterstock_281667419.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė su naujos Vyriausybės suformavimu ir paskyrimu į Norvegijos Ministro Pirmininko pareigas pasveikino Joną Gahrą Størę.

„Leiskite patikinti Jus, kad esame pasiryžę glaudžiai bendradarbiauti su Jumis ir naująja Vyriausybe siekiant bendro tikslo – stiprinti dvišalius santykius abiejų šalių žmonių labui. Esu įsitikinusi, kad mūsų abipusis bendradarbiavimas bus sėkmingas visose bendro intereso srityse. Mūsų bendrų vertybių ir vis stiprėjančio ekonominio, kultūrinio bei akademinio bendradarbiavimo ir žmonių tarpusavio ryšių dėka mūsų santykiai yra ypač tvirti bei draugiški“, – sakoma I. Šimonytės sveikinime.

Pasak Ministrės Pirmininkės, Lietuva labai vertina itin intensyvius ir dinamiškus santykius su Norvegija ir glaudų mūsų tautų bendradarbiavimą NATO bei Šiaurės ir Baltijos šalių grupėje.

„Tikiu, kad mūsų šalys ir toliau bendradarbiaus stiprindamos transatlantinį ryšį, demokratijos ir laisvės idealus ES kaimynystėje ir už jos ribų“, – rašoma sveikinime.