Premjerė pasveikino naująjį Norvegijos Vyriausybės vadovą
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė su naujos Vyriausybės suformavimu ir paskyrimu į Norvegijos Ministro Pirmininko pareigas pasveikino Joną Gahrą Størę.
„Leiskite patikinti Jus, kad esame pasiryžę glaudžiai bendradarbiauti su Jumis ir naująja Vyriausybe siekiant bendro tikslo – stiprinti dvišalius santykius abiejų šalių žmonių labui. Esu įsitikinusi, kad mūsų abipusis bendradarbiavimas bus sėkmingas visose bendro intereso srityse. Mūsų bendrų vertybių ir vis stiprėjančio ekonominio, kultūrinio bei akademinio bendradarbiavimo ir žmonių tarpusavio ryšių dėka mūsų santykiai yra ypač tvirti bei draugiški“, – sakoma I. Šimonytės sveikinime.
Pasak Ministrės Pirmininkės, Lietuva labai vertina itin intensyvius ir dinamiškus santykius su Norvegija ir glaudų mūsų tautų bendradarbiavimą NATO bei Šiaurės ir Baltijos šalių grupėje.
„Tikiu, kad mūsų šalys ir toliau bendradarbiaus stiprindamos transatlantinį ryšį, demokratijos ir laisvės idealus ES kaimynystėje ir už jos ribų“, – rašoma sveikinime.
Atnaujinimo data: 2021-10-22
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
