BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė pasveikino naująjį Vokietijos kanclerį

Data

2021 12 10

Įvertinimas
0
Vokietija Lietuva shutterstock_310518401.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė pasveikino naująjį Vokietijos kanclerį Olafą Scholzą pakyrimo proga ir palinkėjo jo vadovaujamai Vyriausybei ryžto, ištvermės ir sėkmės siekiant užsibrėžtų tikslų.

„Sveikiname Jūsų Vyriausybės tikslus toliau stiprinti Europos Sąjungą ir jos gebėjimus veikti pasaulinėje arenoje. Itin vertiname Vokietijos vaidmenį stiprinant transatlantinius ryšius ir mūsų partnerystę Aljanse. Vokietijos vadovavimas NATO priešakinėms pajėgoms Lietuvoje reikšmingai prisideda prie bendro saugumo Europoje stiprinimo.

Esame pasirengę dirbti kartu, atsakant į beprecedenčius pandemijos ir klimato kaitos iššūkius, atremiant hibridines atakas prieš Europos Sąjungą ir toliau remiant tuos, kurie kovoja už savo demokratines teises bei suverenius valstybių pasirinkimus. Rusijos keliamos grėsmės Ukrainos teritoriniam integralumui ir visos Europos saugumui akivaizdoje itin svarbus Vokietijos ir mūsų visų susitelkimas ir solidarus atsakas“, – sakoma premjerės sveikinime.

Vyriausybės vadovė išsakė įsitikinimą, kad Lietuvos ir Vokietijos valstybių bendradarbiavimas ir toliau ves į vertybėmis bei solidarumu grįstą Europos ateitį.