Premjerė pasveikino naująjį Vokietijos kanclerį
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė pasveikino naująjį Vokietijos kanclerį Olafą Scholzą pakyrimo proga ir palinkėjo jo vadovaujamai Vyriausybei ryžto, ištvermės ir sėkmės siekiant užsibrėžtų tikslų.
„Sveikiname Jūsų Vyriausybės tikslus toliau stiprinti Europos Sąjungą ir jos gebėjimus veikti pasaulinėje arenoje. Itin vertiname Vokietijos vaidmenį stiprinant transatlantinius ryšius ir mūsų partnerystę Aljanse. Vokietijos vadovavimas NATO priešakinėms pajėgoms Lietuvoje reikšmingai prisideda prie bendro saugumo Europoje stiprinimo.
Esame pasirengę dirbti kartu, atsakant į beprecedenčius pandemijos ir klimato kaitos iššūkius, atremiant hibridines atakas prieš Europos Sąjungą ir toliau remiant tuos, kurie kovoja už savo demokratines teises bei suverenius valstybių pasirinkimus. Rusijos keliamos grėsmės Ukrainos teritoriniam integralumui ir visos Europos saugumui akivaizdoje itin svarbus Vokietijos ir mūsų visų susitelkimas ir solidarus atsakas“, – sakoma premjerės sveikinime.
Vyriausybės vadovė išsakė įsitikinimą, kad Lietuvos ir Vokietijos valstybių bendradarbiavimas ir toliau ves į vertybėmis bei solidarumu grįstą Europos ateitį.
Atnaujinimo data: 2021-12-16
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
