BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė pasveikino Prancūziją nacionalinės dienos proga

Data

2022 07 14

Įvertinimas
0
pexels-atypeek-dgn-10112341.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Lietuvos Vyriausybės ir žmonių vardu pasveikino Prancūziją, liepos 14-ąją mininčią nacionalinę šventę – Bastilijos dieną.

„Labai vertiname Lietuvos ir Prancūzijos strateginę partnerystę ir draugystės saitus tarp mūsų šalių žmonių. Didelę reikšmę teikiame Prancūzijos indėliui į Baltijos regiono saugumą ir tikimės dirbti kartu toliau stiprinant NATO rytų flangą“, – sakoma premjerės I. Šimonytės laiške Prancūzijos Ministrei Pirmininkei Elisabeth Borne.

Lietuvos Vyriausybės vadovės teigimu, planuoto ir brutalaus Rusijos karo prieš Ukrainą akivaizdoje kaip niekad svarbi yra ES ir NATO valstybių vienybė ir koordinuoti veiksmai, nugalint agresorių ir siekiant taikos mūsų žemyne. Premjerė pažymi, jog Lietuva didžiai vertina ES Tarybai pirmininkavusios Prancūzijos veiksmus telkiant ES vieningam atsakui į Rusijos agresiją.

„Esame pasiryžę ir toliau plėtoti strateginį dvišalį dialogą su Prancūzija kaip viena svarbiausių ES partnerių, toliau stiprinti mūsų tautų draugystę ir bendradarbiavimą, siekiant darnaus augimo, tarptautinės taikos ir stabilumo visur, kur galime, – nuo Europos iki Sahelio regiono“, – sakoma premjerės I. Šimonytės sveikinime.