Premjerė pasveikino Prezidentą Valdą Adamkų 95-ojo gimtadienio proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai pasveikino Jo Ekscelenciją Prezidentą Valdą Adamkų, švenčiantį 95-ąjį gimtadienį.
„Jūsų Ekscelencija, daugel metų Jūs vedėte Lietuvą demokratijos keliu, puoselėjote vakarietiškas vertybes, skiepijote pagarbą žmogaus teisėms ir mokėte tolerancijos. Nuoširdžiai dėkoju Jums už milžinišką indėlį kuriant valstybę, o šiandien sveikinu minint gražų jubiliejų. Linkiu Jums malonios šventės, jaukių ateities dienų ir stiprios sveikatos“, – sakoma premjerės sveikinime.
Nuotr. © Dž. G. Barysaitė
Atnaujinimo data: 2021-11-03
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
