Premjerė pasveikino rašytoją Vandą Juknaitę jubiliejaus proga
Laikinai einanti Ministrės Pirmininkės pareigas Ingrida Šimonytė nuoširdžiai pasveikino prozininkę, dramaturgę, eseistę, Nacionalinės kultūros ir meno, Vyriausybės kultūros ir meno premijų laureatę Vandą Juknaitę garbingo jubiliejaus proga.
„Nuoširdžiai Jus sveikinu garbingos 75-osios sukakties proga. Jūsų literatūrinis palikimas – tai gilios žmogaus dvasios paieškos, jautrus mūsų visuomenės ir mūsų pačių atspindžių stebėjimas. Visoje Jūsų kūryboje skleidžiasi šio laikmečio ir visos mūsų tautos išgyvenimai, kurie kviečia reflektuoti ir ieškoti naujų prasmės klodų.
Dėkoju už tai, kad suteikėte balsą tiems, kurie neturėjo galimybių patys kalbėti, kad skatinote nepasiduoti ir ieškoti šviesos net ir tamsiausiomis akimirkomis. Linkiu Jums stiprybės, lengvumo ir grožio apraiškų kasdienoje“, – sakoma sveikinime.
Atnaujinimo data: 2024-11-28
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
