Premjerė pasveikino Tailandą Valstybės dienos proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės vardu nuoširdžiai pasveikino Tailando Karalystės žmones Valstybės dienos proga.
„Džiaugiuosi, kad bėgant metams mūsų dvišaliai santykiai palaipsniui stiprėja. Esame pasirengę plėtoti bendradarbiavimą įvairiose srityse ir stiprinti mūsų šalių žmonių tarpusavio ryšius. Nuoširdžiai linkiu Tailando vyriausybei ir žmonėms visokeriopos sėkmės, klestėjimo ir gerovės ateityje“, – sakoma premjerės sveikinime.
Atnaujinimo data: 2021-12-16
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
