Premjerė pasveikino žymų muzikantą Augustiną Vasiliauską jubiliejaus proga
Ministrė Pirmininkė Inga Ruginienė nuoširdžiai pasveikino žymų muzikantą, pedagogą, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatą Augustiną Vasiliauską 80-mečio proga ir palinkėjo jaukios kasdienybės, ilgų gyvenimo džiugesio sklidinų metų.
„Jūsų ilgas muzikinis kelias kupinas didelių kūrybinių pasiekimų, esate pelnęs svarbių apdovanojimų įvairiuose prestižiniuose konkursuose tiek Lietuvoje, tiek plačiajame pasaulyje. Ypatingas ryšys sieja Jus su Valstybiniu Vilniaus kvartetu, nes jam atidavėte bemaž pusšimtį metų, su jo nariais sėkmingai koncertavote bene visuose kontinentuose.
Labai svarbu, jog talento ir meistrystės paslaptis jau daugel metų patikite savo studentams, kurie tęsia garbingas tradicijas ir garsina Lietuvos violončelės mokyklą.
Gerbiamasis profesoriau, nuoširdžiai sveikinu Jus garbingo 80-ojo jubiliejaus proga ir linkiu gražios šventės artimųjų ir bičiuliu apsuptyje, jaukios kasdienybės ir ilgų gyvenimo džiugesio sklidinų metų“ – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.
Atnaujinimo data: 2025-10-17
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
