BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė ragina bendromis pastangomis stiprinti ekonominę diplomatiją

Data

2021 06 25

Įvertinimas
0
vytis.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė dalyvavo pirmą kartą susirinkusios atnaujintos sudėties Ekonominės diplomatijos tarybos posėdyje. Tai taip pat pirmas kartas šios tarybos veikloje, kai posėdyje dalyvavo vyriausybės vadovas.

Nuotolinio tarybos posėdžio metu Premjerė pabrėžė šios Vyriausybės siekį pereiti prie aukštesnės pridėtinės vertės ekonomikos ir kartu vykdyti ambicingus žaliojo kurso įsipareigojimus, skaitmenizaciją, daug dėmesio skirti švietimui ir mokslui, mokslo ir verslo sinergijai, tarptautiniam bendradarbiavimui inovacijų srityje.

„Šiuos ambicingus Vyriausybės tikslus atspindi ir išsiplėtusi Ekonominės diplomatijos taryba, prie jos prisijungus daugiau gyvybės mokslų, startuolių, lazerių, informacinių technologijų sektorių atstovų. Informacinių technologijų, gyvybės mokslų, finansinių technologijų sektoriais yra savotiški Lietuvos ambasadoriai. Yra visos galimybės toliau stiprinti šiuos sektorius, ir turime tai daryti“, – teigė premjerė.

2013 m. įsteigta Ekonominės diplomatijos taryba Vyriausybei teikia pasiūlymus ekonominės diplomatijos srityje dėl Lietuvos ekonominės užsienio politikos strateginių ir prioritetinių krypčių bei dėl atstovavimo Lietuvos ekonominiams interesams užsienyje sistemos tobulinimo.