BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė reiškia nuoširdžią užuojautą dėl Europos Parlamento Pirmininko Davido Sassolio mirties

Data

2022 01 11

Įvertinimas
0
LRVK3596-2.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė reiškia nuoširdžią užuojautą dėl Europos Parlamento Pirmininko Davido Sassolio mirties.

„Labai nuliūdau išgirdusi apie Europos Parlamento Pirmininko ir didžio europiečio Davido Sassolio netektį.     Davidas visada bus prisimenamas kaip kovotojas už stiprią, atsparią ir vertybėmis grįstą Europos Sąjungą. Jo nepaliaujamos pastangos kurti veiksmingas ir modernias ES institucijas daugelį mūsų įkvėps tęsti jo svarbų darbą. Šiltai prisimenu mūsų susitikimus su Davidu Sassoliu. Aš ir mano bendrapiliečiai visada prisiminsime jo padrąsinančius ir tvirtos paramos žodžius, kai mūsų šalis susidurdavo su daugybe iššūkių – nuo saugumo problemų iki migracijos instrumentalizavimo prie rytinių ES sienų. Lietuvos Vyriausybės vardu norėčiau pareikšti gilią užuojautą Davido Sassolio šeimai ir draugams bei visiems Europos Parlamento nariams. Te įkvepiantis Davido Sassolio veiklos palikimas būna stiprybės šaltinis šiuo sunkiu metu jo šeimai, draugams ir visiems europiečiams“, – sakoma premjerės užuojautoje.