Premjerė reiškia užuojautą dėl Kovo 11-osios Akto signataro Vlado Terlecko mirties
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė reiškia nuoširdžią užuojautą dėl 1990 m. kovo 11 d. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Vlado Terlecko mirties.
„Netekome žmogaus, kuriam nebuvo vis vien, kieno rankomis bus valdoma Lietuva, kurio šviesios mintys ir įžvalgos pripildė svarbių mokslinių tyrimų bei monografijų puslapius. Vladą Terlecką prisiminsime ne tik kaip vieną iš Kovo 11-osios Akto signatarų, bet ir kaip ryškų Lietuvos ekonomikos veikėją, tiesų ir nepalenkiamą. Užuojauta velionio bendražygiams ir artimiesiems“, – rašoma premjerės užuojautoje.
Nuotrauka: ELTA.
Atnaujinimo data: 2024-09-06
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
