Premjerė reiškia užuojautą dėl partizano B. Juospaičio-Direktoriaus mirties
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė reiškia nuoširdžią užuojautą dėl partizano Bronislovo Juospaičio-Direktoriaus mirties.
„Mus paliko ypatingą ištvermę ir pasišventimą Lietuvos Nepriklausomybės siekiui įrodęs laisvės kovų dalyvis. Prieš 70 metų B. Juospaitis buvo suvarpytas kulkų, tačiau išgyveno, ištvėrė sovietų kankinimus ir tremtį. Jo pasiaukojimas ilgam išliks mūsų atmintyje ir primins pareigą branginti pamatines vertybes ir meilę Tėvynei. Dėl skaudžios netekties nuoširdžiai užjaučiu artimuosius ir visus pažinojusius šią šviesią asmenybę“, – sakoma premjerės užuojautoje.
Seimo kanceliarijos (aut. Dž. G. Barysaitė) nuotr.
Atnaujinimo data: 2021-12-28
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
