Premjerė reiškia užuojautą dėl Ž. Pečiulio netekties
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė reiškia užuojautą dėl žymaus žurnalisto, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto profesoriaus, buvusio LRT tarybos pirmininko Žyginto Pečiulio mirties.
„Tai itin skaudi netektis ne tik šviesaus atminimo profesoriaus Žyginto Pečiulio artimiesiems, bet ir visai akademinei bei žurnalistų bendruomenei. Jis tyrinėjo žurnalistikos istoriją ir paskelbė vertingas studijas komunikacijos ir medijų analizės srityse, itin daug dėmesio skyrė profesionalių jaunųjų žurnalistų ugdymui, dosniai dalijosi savo ilgamete profesine patirtimi. Profesorius Žygintas Pečiulis niekada nebijojo išsakyti savo pozicijos ir kritiškų pastabų, siekdamas tobulinti žurnalistikos kokybę Lietuvoje, ir neabejotinai ženkliai prisidėjo prie brandesnės bei kokybiškesnės lietuviškos žiniasklaidos augimo. Reiškiu nuoširdžią užuojautą artimiesiems, bičiuliams, visai žurnalistų ir akademinei bendruomenei, profesoriaus studentams“, – sakoma premjerės užuojautoje.
Nuotr. © ELTA
Atnaujinimo data: 2021-08-23
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
