Premjerė reiškia užuojautą dėl žymaus kardiochirurgo Jurgio Brėdikio mirties
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė reiškia užuojautą dėl žymaus kardiochirurgo, profesoriaus, buvusio sveikatos apsaugos ministro, diplomato ir knygų autoriaus Jurgio Brėdikio mirties.
„Anapilin iškeliavo talentingas medikas, visą savo gyvenimą paskyręs sveikatos apsaugai, žmonių gyvybių gelbėjimui. Medikų bendruomenė ir visa Lietuva neteko aktyvaus, plačios erudicijos visuomenininko. Dėl Jurgio Brėdikio mirties reiškiu nuoširdžią užuojautą šeimai, artimiesiems, bičiuliams ir visiems, kam teko pajusti šios asmenybės šviesą“, – sakoma premjerės užuojautoje.
Nuotr. © ELTA
Atnaujinimo data: 2021-08-16
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
