BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė: šaulių pagalbos pervertinti neįmanoma

Data

2021 06 28

Įvertinimas
1
Šauliai.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė susitiko su Lietuvos šaulių sąjungos nariais ir pasveikino juos su organizacijos 102-osiomis įkūrimo metinėmis. Premjerė padėkojo šauliams už nuolatinę pagalbą pandemijos metu ir dabar, talkinant pasienyje su Baltarusija.

„Visada būsiu Jums dėkinga, šaulių pagalbos pandemijos metu pervertinti niekaip neįmanoma, nes visur, kur reikėjo veikti čia ir dabar, pirmiausia atsirasdavo šauliai“, –  sakė I. Šimonytė.

Per COVID-19 pandemiją šauliai budėjo ligoninėse, mobiliuosiuose koronaviruso patikros punktuose, oro uostuose, vakcinavimo centruose, keliuose, telkė pagalbą pažeidžiamoms visuomenės grupėms, padėjo teikiant komunikaciją dėl COVID-19.

„Šauliai žavi tuo, kad jiems priklauso daugybė įvairių skirtingo amžiaus, tautybių, lyčių, gebėjimų ir patirčių žmonių. Iš pastaruoju metu vykstančių diskusijų kartais atrodo, kad geriau, jei visi būtų vienodi. Mano supratimu, tai klaidingas mąstymas, ir šauliai, kaip organizacija, tai ryškiai paneigia. Linkiu išlikti tokiais, kokie esate, –  vieningais  įvairovėje, nes tai yra jūsų organizacijos stiprybė“, – sakė premjerė.