BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė su Tarptautinės ledo ritulio federacijos vadovu aptarė galimybes dalį ledo ritulio čempionato varžybų rengti Lietuvoje

Data

2021 01 21

Įvertinimas
3
PHONE_CALL.jpg

Premjerė šįryt nuotoliniu būdu susitiko su Tarptautinės ledo ritulio federacijos (IIHF) prezidentu Rene Faseliu. Pokalbyje aptartas Lietuvos pasiryžimas dalį Ledo ritulio čempionato varžybų, turėjusių vykti Minske, surengti Lietuvoje.

Pasak premjerės, Lietuva pritaria Tarptautinės ledo ritulio federacijos sprendimui atšaukti čempionato varžybas Minske (tai jau turėjo būti padaryta ir anksčiau) ir siūlo svarstyti galimybes dalį varžybų surengti Lietuvoje.  

„Organizuoti aukščiausio lygio varžybas Lietuva moka ir tai yra įrodžiusi ne kartą. Logistiškai organizuoti varžybas kaimyninėse šalyse, esant pandemijos sąlygoms, taip pat būtų daug patogiau. Be to, Lietuva turi tam reikalingą infrastruktūrą. Todėl pagalbą daliai varžybų organizuoti Vilniuje bei Kaune siūlėme ir Latvijos Vyriausybei bei šįryt pokalbyje su Tarptautinės ledo ritulio federacijos prezidentu“, – sakė Ingrida Šimonytė.

Pasaulio ledo ritulio čempionatas turėtų vykti gegužės 21 – birželio 6 dienomis, jame rungsis 16 geriausių šalių rinktinių.

Tarptautinė ledo ritulio federacija pirmadienį pranešė, kad jos taryba nusprendė nerengti 2021-ųjų pasaulio čempionato Baltarusijoje.