BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė susitiko su „Bring Together Lithuania“ programos dalyviais

Data

2022 07 22

Įvertinimas
4
LRVK20220722-1.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė susitiko su „Bring Together Lithuania“ programos dalyviais. Tai vasaros stažuočių ir modernios Lietuvos pažinimo programa, skirta lietuvių diasporos jaunimui.

Susitikimo metu jaunimas domėjosi Lietuvos valdžių sąranga, politine sistema, kalbėta apie narystę Šaulių sąjungoje, aptartas karas Ukrainoje, galimos grėsmės, taip pat kalbėta apie propagandos įtaką, jos atpažinimo būdus.
      
Jau penktus metus kartu su Kazickų šeimos ir Lietuvių fondų parama organizuojama 6 savaičių stažuočių ir modernios Lietuvos pažinimo programa. Pagrindinis „Bring Together Lithuania" programos tikslas – suteikti Lietuvos diasporos jaunimui galimybę įgyti profesinių įgūdžių, pabendrauti  su lietuviais iš viso pasaulio ir geriau susipažinti su modernia Lietuva.

Organizatoriai plėtoja šią iniciatyvą norėdami užsienyje užaugusiam ir universitetuose studijuojančiam diasporos jaunimui suteikti galimybę „pasimatuoti Lietuvą", pamatyti karjeros galimybes.

Programos metu dalyviai turi galimybę susitikti ir megzti ryšius su išskirtiniais Lietuvos verslo, inovacijų, technologijų, politikos ir visuomenės lyderiais. Dalyviai lankosi įmonėse ir valstybinėse institucijose, dalyvauja nacionaliniuose renginiuose, interaktyviuose seminaruose, turi galimybę pažinti kultūrą, pajusti Lietuvos darbo-gyvenimo balansą, pakeliauti  po gražiausias šalies vietas, regionus ir miestus.

„Bring Together Lithuania" programoje 2022 metais dalyvauja 16 lietuvių kilmės jaunuolių iš JAV, Kanados, Argentinos, Vokietijos, Nyderlandų ir Rusijos.