BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė susitiko su Pietų Korėjos korporacijos „SK Group“ pirmininku Chey Tae-won

Data

2023 11 16

Įvertinimas
1
LRVK20231116-4.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė susitikime su Lietuvoje viešinčiu korporacijos „SK Group“ pirmininku ir Korėjos Respublikos (Pietų Korėjos) Prekybos ir pramonės rūmų pirmininku Chey Tae-won aptarė vienos didžiausių šios šalies įmonių grupės galimybes vystyti veiklą Lietuvoje. Susitikime taip pat pristatyta Korėjos Respublikos kandidatūra rengti EXPO 2030 parodą Busano mieste.

„Dabartiniame bendrų iššūkių pasaulyje svarbus ne tik bendraminčių demokratijų solidarumas, tačiau ir šios partnerystės užpildymas praktiniu bendradarbiavimu – ekonomikos, aukštųjų technologijų, saugumo ir kitose srityje, kuris sustiprintų tiek Lietuvą, tiek Korėjos Respubliką – geografiškai tolimas, tačiau daug kuo panašias šalis“, – sakė premjerė I. Šimonytė.

Susitikime aptartas bendradarbiavimo tarp Lietuvos ir „SK Group“ potencialas srityse, kurias abi pusės mato kaip prioritetines – energetikos, gyvybės mokslų, puslaidininkių pramonės, pažangiųjų medžiagų, informacinių technologijų srityse.

Jame taip pat pristatyta Korėjos Respublikos kandidatūra rengti EXPO 2030 parodą Busano mieste.

„SK Group“, antra pagal dydį korporacija Pietų Korėjoje, valdo daugiau kaip 120 įmonių energetikos, gyvybės mokslų, pažangiųjų medžiagų, mobilumo ir puslaidininkių pramonės sferose.