BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina Airiją Nacionalinės dienos proga

Data

2023 03 17

Įvertinimas
0
Airija Lietuva shutterstock_269011919.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai pasveikino Airiją Šv. Patriko – Nacionalinės dienos proga ir palinkėjo šaliai gerovės bei klestėjimo.

„Priimkite pačius nuoširdžiausius Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Lietuvos žmonių sveikinimus Šv. Patriko – Airijos nacionalinės dienos proga. Labai vertinu mūsų tautų draugystę ir tikiuosi, jog mes toliau bendradarbiausime stiprinant tarpvalstybinius ryšius, kurie grindžiami bendromis vertybėmis.

Rusija tęsia iš anksto suplanuotą karą prieš Ukrainą, todėl labai svarbu, jog ES ir visas demokratinis pasaulis išliktų vieningas ir padarytų viską, ką gali, kad padėtų Ukrainai apginti savo teritoriją ir mūsų visų demokratiją“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.