BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina Airiją su Šv. Patriko diena

Data

2021 03 17

Įvertinimas
0
Airija Lietuva shutterstock_269011919.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sveikina Airiją nacionalinės šventės – šalies globėjo Šv. Patriko dienos – proga.

„Džiaugiuosi, kad nemaža Airijoje klestinti lietuvių bendruomenė ir puikūs Airijos tautiečiai Lietuvoje skatina nuoširdžią mūsų šalių draugystę bei vienybę. Mano Vyriausybė yra tvirtai pasiryžusi puoselėti ir toliau plėsti mūsų kultūrinius ir ekonominius ryšius“, – sakoma premjerės sveikinime.

Pasak I. Šimonytės, Lietuva ir Airija laikosi tvirtos proeuropietiškos pozicijos ir puoselėja gyvybiškai svarbius interesus skatinant Europos vienybę ir klestėjimą. Abi valstybės turėtų tęsti bendrą darbą, siekdamos toliau stiprinti aktyvų bendradarbiavimą visais lygmenimis.

Nors metus ir užtemdė pandemija, I. Šimonytė  Airijos Ministrui Pirmininkui Micheáliui Martinui ir visiems Airijos žmonėms palinkėjo džiaugsmo bei nacionalinio pasididžiavimo.