Premjerė sveikina aktorių Vytautą Rumšą jubiliejaus proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai sveikina aktorių, Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatą Vytautą Rumšą 70-ečio proga.
„Gerbiamasis Vytautai Rumšai, nuoširdžiai sveikinu Jus gražaus 70-ojo jubiliejaus proga. Jūsų meistrystės ir tikrumo kupini vaidmenys visada įkvepia žiūrovą ir perduoda vertingą žinią, užduoda pamatinius klausimus ir kviečia mąstyti, nuolat ieškoti. Esate nepaprastai talentinga ir ryžtinga asmenybė, visą gyvenimą paskyrusi kūrimui, augimui, stiebimuisi į viršų ir niekada nevengianti pakylėti aukštyn ir kitus. Linkiu nesibaigiančių kūrybinių atradimų, kasdienybės
grožio ir neblėstančios šviesos, kuria norėtųsi dalytis“, – sakoma premjerės sveikinime.
Atnaujinimo data: 2021-12-15
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
