BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina Armėniją nepriklausomybės 30-mečio proga

Data

2021 09 21

Įvertinimas
0
Armėnija Lietuva shutterstock_327194921.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai sveikina Armėniją, švenčiančią nepriklausomybės 30-metį.

„Lietuvos Respublikos Vyriausybės vardu leiskite nuoširdžiai pasveikinti Jus Armėnijos Respublikos nepriklausomybės 30-mečio proga. Didžiuodamasi, kad prieš 30 metų mano šalis pirmoji pripažino Armėnijos nepriklausomybę, giriu Jūsų šalies bei žmonių pažangą ir ypač per pastaruosius kelerius metus pasiektus demokratinius laimėjimus. Esu įsitikinusi, kad iššūkiai kyla tam, kad būtų įveikti, ir kad armėnų tauta ras jėgų, išminties bei vienybės ir sukurs suverenią, demokratinę bei klestinčią ateitį“, – sakoma premjerės sveikinime.

Vyriausybės vadovė pasidžiaugė, kad glaudus bendradarbiavimas kovojant su COVID-19 pandemija tik sustiprino šalių partnerystę. Lietuva ir toliau tvirtai remia Armėnijos ryšių su kitomis Europos valstybėmis stiprinimą. Premjerė išreiškė įsitikinimą, kad sėkmingas ES ir Armėnijos visapusiškos ir tvirtesnės partnerystės susitarimo (CEPA) įgyvendinimas suteiks dar didesnį postūmį šia kryptimi.