Premjerė sveikina Austriją Nacionalinės dienos proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai sveikina Austriją Nacionalinės dienos proga.
„Tvirtai tikiu, jog mūsų šalys ir toliau sėkmingai bendradarbiaus stiprindamos dvišalius santykius, pagrįstus bendromis Europos vertybėmis ir ekonominiais, kultūriniais bei žmonių tarpusavio ryšiais. Solidarumas ir glaudus bendradarbiavimas yra ypač svarbūs kovojant su iššūkiais, kuriuos šiandien sprendžia Europa. Labai vertinu Austrijos dėmesį ir paramą Lietuvos pastangoms apsaugoti rytinę Europos Sąjungos sieną. Mūsų bendros pastangos yra taip pat labai svarbios remiant Rytų partnerystės ir Vakarų Balkanų kaimynus europinių siekių ir narystės kontekste“, – sakoma premjerės sveikinime.
Atnaujinimo data: 2021-11-03
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
