BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina baleriną Eglę Špokaitę 50-mečio proga

Data

2021 01 15

Įvertinimas
0
LRVK_20160504_001.JPG

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai sveikina žymią baleto artistę, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatę Eglę Špokaitę 50-ojo gimtadienio proga.   

„Operos ir baleto teatro scenoje Jūs sukūrėte daugybę įsimintinų vaidmenų, kurie žavėjo ir iki šiol žavi Lietuvos ir kitų šalių žiūrovus. Įgimtu talentu, artistiškumu, plastiškumu ir nuosekliu darbu šokio meną pakylėjote į neregėtas aukštumas. Aukštą meistriškumą esate ne kartą patvirtinusi pergalėmis prestižinių tarptautinių baleto konkursų scenose. Smagu, kad savo išmintį ir patirtį perduodate jaunajai kartai Jūsų įkurtame San Diego baleto institute. Mieloji Egle, nuoširdžiai sveikinu Jus gražaus jubiliejaus proga, linkiu toliau nešti savo šviesą ir visada tikėti galinga meno jėga“, – sakoma premjerės sveikinime.     

Nuotr. © ELTA