BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina Belgiją nacionalinės šventės proga

Data

2021 07 21

Įvertinimas
1
Belgija Lietuva shutterstock_332296250.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sveikina Belgijos karalystę Karalystę nacionalinės šventės proga ir linki gerovės ir klestėjimo.
 
„Priimkite pačius nuoširdžiausius Vyriausybės ir Lietuvos žmonių sveikinimus Belgijos Karalystės nacionalinės šventės proga. Mes labai vertiname mūsų šalių ir mūsų žmonių glaudžius ir draugiškus santykius. Belgijos indėlis į NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinę grupę Lietuvoje yra itin reikšmingas solidarumo ženklas, kuris stiprina mūsų regiono ir visos Europos saugumą“, – sakoma premjerės sveikinime.

Vyriausybės vadovė išreiškė įsitikinimą, kad ir toliau stiprės bendros vertybės ir Lietuvos bei Belgijos bendradarbiavimas dvišaliu, taip pat ES, NATO, Baltijos ir Beniliukso valstybių bei kitais formatais.