Premjerė sveikina Belgiją nacionalinės šventės proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sveikina Belgijos karalystę Karalystę nacionalinės šventės proga ir linki gerovės ir klestėjimo.
„Priimkite pačius nuoširdžiausius Vyriausybės ir Lietuvos žmonių sveikinimus Belgijos Karalystės nacionalinės šventės proga. Mes labai vertiname mūsų šalių ir mūsų žmonių glaudžius ir draugiškus santykius. Belgijos indėlis į NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinę grupę Lietuvoje yra itin reikšmingas solidarumo ženklas, kuris stiprina mūsų regiono ir visos Europos saugumą“, – sakoma premjerės sveikinime.
Vyriausybės vadovė išreiškė įsitikinimą, kad ir toliau stiprės bendros vertybės ir Lietuvos bei Belgijos bendradarbiavimas dvišaliu, taip pat ES, NATO, Baltijos ir Beniliukso valstybių bei kitais formatais.
Atnaujinimo data: 2021-07-21
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
