Premjerė sveikina disko metiką M. Alekną su pergale
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sveikina Mykolą Alekną, 2021-ųjų pasaulio jaunimo lengvosios atletikos čempionate pagerinusį rekordą ir iškovojusį aukso medalį.
„Nuoširdžiai sveikinu Jus su pergale. Ačiū, kad garsinate Lietuvos vardą! Medaliais ir pergalėmis apdovanojami tik tie, kurie daug ir kasdien dirba. Šis laimėjimas rodo ir Jūsų stiprybes, ir tai, kiek daug darbo, laiko ir ryžto įdėjote siekdamas šio tikslo. Sėkmės ir pergalių ateityje“, – sakoma premjerės sveikinime.
Nuotr. © Raul Mee/Estonian Athletic Association
Atnaujinimo data: 2021-08-26
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
