2026-04-18
Premjerė sveikina filosofą Arvydą Juozaitį su jubiliejumi
Ministrė Pirmininkė Inga Ruginienė sveikina filosofą, olimpietį, vieną iš Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio įkūrėjų Arvydą Juozaitį, minintį 70-mečio jubiliejų.
„Buvote pirmosiose Sąjūdžio, ėmusio tirpdyti nelaisvės įšalą, gretose, buvote tarp tų, kurie ne tik tikėjo, bet ir ryžosi veikti, siekiant nepriklausomos Lietuvos atkūrimo. Sveikinu Jus su gražia sukaktimi ir linkiu tvirtos sveikatos ir neblėstančių kūrybinių jėgų“, – sakoma Ministrės Pirmininkės I. Ruginienės sveikinime.
Mariaus Morkevičiaus/ELTA nuotrauka.
Atnaujinimo data: 2026-04-17
Taip pat skaitykite:
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
