Premjerė sveikina FNTT veiklos 25-mečio proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sveikina Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybą veiklos 25-mečio proga ir linki visiems kartu siekti dar labiau skaidresnės valstybės.
„Tarnyba sąžiningai vykdo atsakingą misiją. Jūsų darbas prisideda prie to, kad visuomenės požiūris į valstybės finansus keičiasi, daugėja atsakomybės, labiau vertinamas bendrasis gėris“, – teigia Vyriausybės vadovė.
Prieš dvidešimt penkerius metus Vyriausybė įsteigė Mokesčių policijos departamentą, kuris vėliau tapo Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba. Tai buvo svarbus žingsnis siekiant apsaugoti valstybės finansų sistemą.
Atnaujinimo data: 2022-02-04
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
