Premjerė sveikina fotografą S. Žvirgždą jubiliejaus proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė 80-mečio proga sveikina fotografą, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatą Stanislovą Žvirgždą.
„Esate vienas žymiausių Lietuvos fotografų, pelnėte daugybę įvairių apdovanojimų už nuopelnus menui ir kultūrai. Jūs plačiai žinomas ir kaip fotografijos istorijos tyrinėtojas, fotografijos leidinių sudarytojas bei kritikas ir vertėjas. Jūsų panoraminės nuotraukos sužadina stiprias emocijas, priverčia stabtelti ir grožėtis užfiksuotu kraštovaizdžiu. Esate sakęs, kad „peizažas – Sutvėrėjo palaimintas sielos būvis“, ir Jūsų darbai tai puikiai iliustruoja“, – sakoma premjerės sveikinime.
Gražios sukakties proga Vyriausybės vadovė S. Žvirgždui linki sveikatos bei neblėstančio kūrybinio polėkio.
Nuotr. © ELTA
Atnaujinimo data: 2021-09-15
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
