Premjerė sveikina fotomenininką Romualdą Požerskį 70-mečio proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sveikina fotomenininką, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatą Romualdą Požerskį 70-mečio proga.
„Jūsų skvarbi akis geba pastebėti reikšmingiausias detales ir padeda pamatyti jas kitiems. Ką Jūsų objektyvas befiksuotų – sovietinę vaikų ligoninę, lietuvišką kaimą, Nevados dykumą ar spalvingo Bangladešo kasdienybės vaizdus, – kiekvienas kadras pilnas žmogiškumo ir įvairiapusio gyvenimo grožio. Dėkoju už Jūsų talentingus darbus ir linkiu Jums sveikatos bei nesibaigiančio kūrybinio polėkio“, – sakoma premjerės sveikinime.
Nuotr. © ELTA
Atnaujinimo data: 2021-07-16
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
