Premjerė sveikina garsų menininką Davidą Geringą 75-mečio proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai sveikina žymų violončelininką ir dirigentą Davidą Geringą 75-mečio proga.
„Jūsų neabejotinas muzikinis talentas ir meistriškumas žavi. Esate įspūdingą repertuarą sukaupęs violončelininkas ir dirigentas, savo turtinga patirtimi dalijatės ir su jaunaisiais talentais. Dėkoju už tai, kad garsinate Lietuvos vardą visame pasaulyje ir dažnai sugrįžtate čia koncertuoti. Nuoširdžiai sveikinu gražios sukakties proga, linkiu sveikatos ir kad muzika niekada nenustotų skambėti tiek Jūsų ausyse, tiek širdyje“, – sakoma premjerės sveikinime.
Nuotr. © ELTA
Atnaujinimo data: 2021-07-29
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
