Premjerė sveikina irkluotoją Povilą Juškevičių tapus pasaulio čempionu
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sveikina Povilą Juškevičių, kuris Plovdive (Bulgarija) vykusiame pasaulio jaunių irklavimo čempionate iškovojo aukso medalį.
„Treniruotėse išlietas prakaitas ir įgyta puiki sportinė forma šiandien atnešė jums ir visai Lietuvai labai svarią pergalę – tapote pasaulio čempionu. Nuoširdžiai sveikinu jus, Povilai, su laimėjimu ir dėkoju už Lietuvos vardo garsinimą. Linkiu galingų startų ir pergalingų finišų visose varžybose ateityje“, – sakoma premjerės sveikinime.
Nuotr.©Lietuvos irklavimo federacija
Atnaujinimo data: 2021-08-17
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
