Premjerė sveikina Ispaniją nacionalinės šventės proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Lietuvos Respublikos žmonių ir Vyriausybės vardu nuoširdžiai sveikina Ispaniją nacionalinės šventės – Kristupo Kolumbo Amerikos atradimo dienos proga.
„Labai vertinu mūsų šalių draugystę ir glaudų bendradarbiavimą ES, NATO bei kitose tarptautinėse organizacijose. Ispanijos indėlis dalyvaujant NATO oro policijos misijoje ir priešakinių pajėgų batalione Baltijos šalyse yra labai svarbus stiprinant mūsų regiono ir visos Europos saugumą. Tikiu, kad mūsų šalys ir toliau dirbs kartu, stiprindamos dvišalius santykius, pagrįstus bendromis vertybėmis bei ekonominiais, kultūriniais ir žmonių tarpusavio ryšiais. Solidarus ir glaudus bendradarbiavimas yra dar svarbesnis kovojant su tradiciniais ir hibridiniais iššūkiais, su kuriais šiandien susiduria Europa“, – sakoma premjerės sveikinime.
Atnaujinimo data: 2021-10-13
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
