BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina istoriką Alfredą Bumblauską jubiliejaus proga

Data

2021 11 18

Įvertinimas
0
Bumblauskas-1.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai sveikina garsų istoriką, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatą Alfredą Bumblauską 65-ojo gimtadienio proga.     

„Nuoširdžiai sveikinu Jus 65-ojo gimtadienio proga. Jūsų nenumaldomas smalsumas, erudicija ir nuoširdi meilė istorijai padeda geriau pažinti tą praeitį, iš kurios semiamės stiprybės, ir į ją įsiklausyti. Jūs mokote geriau suprasti mus šiandien supančią tikrovę, kiek užtikrinčiau statyti ir kurti ateitį, nepamirštant užduoti klausimo „kodėl“ ir nesitikint vien trumpų ir lengvų atsakymų. Labai vertinu Jūsų ilgametę patirtį, kuria nenustojate dalytis, taip paskatindamas aplinkinius domėtis Lietuvos istorija. Linkiu stiprios sveikatos ir gražių kasdienių atradimų“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.