BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina Izraelį Nepriklausomybės dienos proga

Data

2022 05 05

Įvertinimas
0
Izraelis Lietuva shutterstock_283826114.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir žmonių vardu sveikina Izraelio valstybę Nepriklausomybės dienos proga ir linki taikos bei klestėjimo.

„Lietuva ir Izraelis visada buvo artimi sąjungininkai ir partneriai. Tvirti istoriniai ir kultūriniai saitai tarp abiejų šalių leido mūsų tautoms daugybę metų sėkmingai plėtoti glaudžius ir intensyvius santykius. Mūsų draugystė tvirta, nes paremta bendromis vertybėmis ir bendra atsakomybe ginti laisvę, demokratiją ir taiką“, – pažymi premjerė.

Vyriausybės vadovė pabrėžia, kad šiandien demokratinis pasaulis susiduria su didžiausiu jo vertybių ir mūsų saugumo išbandymu. Iš anksto suplanuota Rusijos invazija į Ukrainą su Baltarusijos pagalba įrodo būtinybę demokratinėms valstybėms likti vieningoms ir padėti Ukrainai visais įmanomais būdais. Tai kritiškai svarbu norint užtikrinti taikią ateitį Europoje ir tarptautinę tvarką, paremtą pagarba pagrindiniams tarptautinės teisės principams.

„Esu tikra, kad dirbdami išvien ne tik padėsime įveikti šį blogį, bet ir sustiprinsime laisvės ir demokratijos vertybes. Tikiuosi, kad turėsime galimybę aptarti aktualius klausimus artimiausioje ateityje“, – sako Vyriausybės vadovė.