Premjerė sveikina Jo Ekscelenciją Gintarą Grušą 60-mečio proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sveikina Jo Ekscelenciją Gintarą Grušą garbingo jubiliejaus – 60-mečio proga.
„Gyvename išbandymų, skaldymosi į fragmentus laikais, kai ypač svarbu statyti tiltus tarp žmonių. Neabejoju, kad pagarbus Valstybės ir Bažnyčios bendradarbiavimas daugelyje sričių yra svarbus ir naudingas visiems Lietuvos žmonėms. Linkiu ir toliau liudyti Ganytojo dvasią, rūpintis kiekvieno žmogaus orumu ir visa širdimi tarnauti Dievui ir Tėvynei. Sveikatos, išminties sprendžiant sudėtingus klausimus ir nesibaigiančios kantrybės Jums“, – sakoma premjerės sveikinime.
Atnaujinimo data: 2021-10-13
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
