Premjerė sveikina Jo Ekscelenciją Vyskupą Visvaldą Kulboką
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai sveikina Jo Ekscelenciją Vyskupą Visvaldą Kulboką.
„Šventasis Tėvas palaimino jus svarbioms vyskupo pareigoms, įvertindamas prasmingai nueitą jūsų kunigišką kelią ir reikšmingą sielovadinę veiklą. Labai džiaugiamės, kad esate pirmasis jaunosios kartos taip aukštai įvertintas dvasininkas. Jūsų dvasinė tarnystė skleidėsi nunciatūrose Libane, Nyderlanduose, Rusijoje, Kenijoje, Vatikano valstybės sekretoriato skyriuje ryšiams su valstybėmis, kur buvote atsakingas už Rusiją ir Ukrainą. Leiskite nuoširdžiai pasveikinti Jus, įšventintą į vyskupus, ir palinkėti didelės sėkmės vykdant Šventojo Sosto ambasadoriaus pareigas Ukrainoje. Linkiu jums dvasios stiprybės, tarnaujant žmonėms, ir skleidžiant tikėjimo ir artimo meilės tiesas“, – sakoma premjerės sveikinime.
Nuotr. © ELTA
Atnaujinimo data: 2021-08-14
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
