BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina Jungtinius Arabų Emyratus istorinio susivienijimo 50-mečio proga

Data

2021 12 02

Įvertinimas
0
Jungtiniai Arabų Emyratai Lietuva shutterstock_283545053.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai sveikina Jungtinius Arabų Emyratus istorinio susivienijimo 50-mečio proga.

„Lietuvos Respublikos Vyriausybės vardu nuoširdžiai sveikinu Jus jubiliejaus – Jungtinių Arabų Emyratų istorinio susivienijimo 50-mečio – proga. Jungtiniai Arabų Emyratai yra svarbus Lietuvos politinis ir ekonominis partneris Artimuosiuose Rytuose ir Persijos įlankos regione. Galiu patikinti, kad esame pasirengę glaudžiai bendradarbiauti su Jumis stiprindami Emyratų ir Lietuvos bendradarbiavimą politikos, mokslo ir kultūros srityse. Matome didelį potencialą mūsų ekonominiams ryšiams toliau plėstis. Dėkojame už nuolatinę Jūsų šalies paramą Lietuvos kandidatams, išrinktiems į įvairias tarptautines organizacijas – UNESCO Vykdomąją tarybą ir JT Žmogaus teisių tarybą. Šia proga dar kartą reiškiu mūsų įsipareigojimą aktyviai dirbti kartu stiprinant mūsų abiejų šalių draugystę“, – sakoma premjerės sveikinime.