Premjerė sveikina Juodkalniją Valstybės dienos proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės vardu nuoširdžiai sveikina Juodkalnijos žmones Valstybės dienos proga.
„Vertinu tai, kad Lietuvą ir Juodkalniją sieja tos pačios europinės vertybės, ir kad jos mūsų šalys yra artimos NATO sąjungininkės. Lietuvos vyriausybė tvirtai palaiko Europos Sąjungos atvirų durų politiką ir yra pasirengusi padėti Juodkalnijai derybose dėl stojimo į Europos SąjungąES. Glaudesni kultūriniai ryšiai tarp mūsų tautų ir augantis ekonominis bendradarbiavimas dar labiau sustiprins draugiškus mūsų abiejų šalių santykius“, – sakoma premjerės sveikinime.
Atnaujinimo data: 2021-07-13
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
