BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina Juodkalniją Valstybės dienos proga

Data

2022 07 13

Įvertinimas
0
Juodkalnija ir Lietuva.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai sveikina Juodkalniją Valstybės dienos proga.
 
„Labai vertinu mūsų valstybių draugiškus santykius, abipusį bendradarbiavimą ir neabejoju, kad šie ryšiai toliau stiprės,  bus naudingi mūsų šalių žmonėms ir visai Europai, kartu siekiant taikios,  saugios ateities.

Mūsų vienybė labai svarbi remiant Ukrainą bei griežtinant sankcijas Rusijai ir Baltarusijai. Tik būdami vieningi  galime pasiekti taiką, kurti  stiprią, agresorių šantažui nepasiduodančią Europą.

Šia šventine proga noriu dar kartą pakartoti, kad Lietuvos Vyriausybė remia ES plėtros politiką Vakarų Balkanų regione. Mums patys svarbiausi yra demokratiniai ir vertybiniai principai, jais grindžiama bendrystė Europos Sąjungoje.
 
Nuoširdžiai linkiu Juodkalnijos Vyriausybei, visiems Juodkalnijos žmonėms klestėjimo ir gerovės“, – teigia Vyriausybės vadovė.