BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina karius ir visus Lietuvos žmones su Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena

Data

2021 05 16

Įvertinimas
1
KARIUOMENE.jpg

Premjerė Ingrida Šimonytė sveikina karius ir visus Lietuvos žmones su Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena.

„Pagerbdami partizanus ir karius, reiškiame savo dėkingumą kiekvienam, kurie kovojo ir kurie šiandien yra pasiryžę ginti Lietuvos ir mūsų NATO sąjungininkų laisvę.

Matydami agresyvius autoritarinių režimų veiksmus čia pat, mūsų Europos žemyne, iš naujo įvertiname laisvės kainą.

Didžiuojuosi, kad Lietuvos karių profesionalumas ir pasiryžimas, mūsų piliečių dalyvavimas krašto gynyboje bei NATO sąjungininkų įsipareigojimai šiandien niekam nepalieka abejonių apie mūsų ryžtą ginti Lietuvos laisvę.

Esame dėkingi Lietuvos kariams, jų šeimoms bei visiems prisidedantiems prie Tėvynės gynimo, už Jūsų pilietiškumo pavyzdį, kuris įkvepia jaunąją kartą.

Kariuomenės ir visuomenės vienybės diena mums primena, kad esame stiprūs tiek, kiek esame vieningi ir pilietiški.

Neabejoju, kad toliau stiprinsime šią vienybę ir savo krašto gynybą.

Mums svarbi šimtmečius skaičiuojanti Lietuvos karybos tradicija, garsios Lietuvos didžiosios kunigaikštystės pergalės, prieš šimtmetį laimėtas Nepriklausomybė karas bei Lietuvos partizanų ryžtas ir auka už tėvynės laisvę.

Tad linkiu mūsų visų kasdieniu darbu stiprinti Lietuvos nepriklausomybę, bei nepamiršti, kad mes saugome ne tik savo laisvę, bet šiandien giname ir kitų teisę į laisvę ir demokratiją.

Sveikinu mūsų karius ir visus Lietuvos žmones su mūsų vienybės diena! Stipri kariuomenė – saugi Lietuva!“ ,sakoma Premjerės sveikinime.