BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina Kazį Napaleoną Kitkauską garbingo 90-ojo jubiliejaus proga

Data

2021 01 05

Įvertinimas
0
LRVK_20110120_002.JPG

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai sveikina žymų Lietuvos architektą restauratorių, inžinierių statybininką, visuomenės veikėją, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatą Kazį Napaleoną Kitkauską garbingo 90-ojo jubiliejaus proga.   

„Sudėtingas, tačiau didžiai garbingas Jūsų gyvenimas, kurį, grįžęs iš Mordovijos lagerio, paskyrėte Tėvynės gražinimui ir žmogaus kaip kūrėjo gyvenimo įprasminimui. Šiandien Jūsų veiklos ženklai yra regimi ir žinomi visoje Lietuvoje. Ypač esame Jums dėkingi už didelį ir ilgametį  darbą – Vilniaus arkikatedros bazilikos, Žemutinės pilies Didžiųjų kunigaikščių rūmų tyrimus. Nuoširdžiai sveikinu Jus 90-ojo jubiliejaus proga ir linkiu tvirtos sveikatos“ , – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.    

Nuotr. © ELTA