Premjerė sveikina Kiprą 61-ųjų nepriklausomybės metinių proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės vardu nuoširdžiai sveikina Kipro Respubliką, švenčiančią 61-ąsias nepriklausomybės metines.
„Šia proga džiaugiuosi galėdama pareikšti, jog Lietuva itin vertina draugiškus santykius su Kipru. Tikiu, kad mūsų šalys ir toliau dirbs kartu, stiprindamos dvišalius santykius bei partnerystę Europos Sąjungoje, pagrįstą bendromis vertybėmis ir ekonominiais, kultūriniais bei žmonių tarpusavio ryšiais. Solidarus ir glaudus bendradarbiavimas yra dar svarbesnis kovojant su tradiciniais ir hibridiniais iššūkiais, su kuriais šiandien susiduria Europa“, – sakoma premjerės sveikinime.
Atnaujinimo data: 2021-10-13
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
