Premjerė sveikina Korėją nacionalinės išsivadavimo dienos proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės vardu nuoširdžiai sveikina Korėjos Respubliką Nacionalinės išsivadavimo dienos proga ir linki šaliai gerovės.
„Tikiuosi, kad artimiausiais metais ir toliau stiprės mūsų šalių draugiškas dialogas bei sėkmingas ekonominis bendradarbiavimas. Tikiu, kad, šį rugsėjį atidarius Lietuvos Respublikos ambasadą Seule, sustiprės Lietuvos ir Pietų Korėjos bendradarbiavimas, ypač mokslo ir inovacijų, švietimo ir kultūros srityse, taip pat žmonių tarpusavio ryšiai ir atsiras projektų bei idėjų, kurie bus naudingi mūsų abiem šalims“, – sakoma premjerės sveikinime.
Atnaujinimo data: 2021-08-13
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
